farma etelka

jko

Návšteva farmy Etelka pre deti z Dúbravy, detské kolektívy, školy a škôlky 

Uvidíte, kto vyrába mlieko. Dozviete sa, ako vzniká jogurt. Zistíte, prečo je niektorý syr mäkký a niektorý tvrdý. Všetky tieto dobroty môžete aj osobne ochutnať. Ochutnávka za 1 €/osobu

Spoločne pohľadáme poklad farmy Etelka, z ktorého budeme mať všetci radosť. Hľadanie pokladu za 1,20 €/osobu

Môžete zažiť pocit pravého farmára a zajazdiť si na originálnom traktore John Deere, 1 jazda 1,50 €.

Môžete si opekať pravý špekáčik z mäsa, bez múky, z mäsiarstva MECKER Hlohovec za 1,00 €/osobu (v cene špekáčik, chlieb, horčica/kečup, oheň a dva vlastné prsty)

Za priaznivých okolností sa môžete povoziť na koči, zapriahnutom za traktorom 20 €/ hodina.

Okrem toho si v našom altánku môžete kúpiť malinovku, perníkové zvieratko na pamiatku a môžete navštíviť pravú farmársku kadibudku
s výhľadom na Malé Karpaty.

Návšteva sa môže uskutočniť len za priaznivého počasia.

Okrem predstavenia farmy a zvierat deti ochutnajú Jerseyské kravské mlieko, jahodový, malinový a kakaový jogurt a jeden mäkký a jeden tvrdý syr.
Súťaž v hľadaní pokladu farmy Etelka znamená hľadanie troch indícií, ktoré potom deti navedú na miesto uloženia pokladu. Pokladom sú perníkové zvieratá z farmy pre všetkých účastníkov. Perníky sú od spriateľenej Kremnickej pernikárne.
Jazdenie na traktore je podľa veku deti s alebo bez farmára, ale vždy pod dozorom po prekážkovej dráhe.
Návštevy objednávajte aj s požadovaným programom u Martina Bagara na 0948/007282 minimálne 1 deň vopred. Odporúčame skoršiu rezerváciu. Samozrejme, že si môžete spraviť aj svoj vlastný program.

Ponuka v PDF